Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy

2. O placówce

O placówce

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Radowie Wielkim 11

dla uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi (od 5 do 21 roku życia) oraz dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim (od 3 do 25 roku życia).

Placówka jest położona w malowniczej okolicy, z dala od zanieczyszczeń i zgiełku miast. Plac zabaw dla dzieci, boisko, lasy, pola i łąki, są doskonałym miejscem wypoczynku i pieszych wędrówek. Nauka odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W kolorowych, słonecznych salach prowadzone są codzienne zajęcia grupowe. Indywidualne zajęcia odbywają się w specjalnie do tego przeznaczonych gabinetach. Każda klasa wyposażona jest w wysokiej jakości, nowoczesne i specjalistyczne pomoce oraz środki dydaktyczne - komputery z dostępem do internetu, sprzęt nagłaśniający, audiowizualny.